Stříkaná izolace stropů, stěn a podlah
Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice

 
Stříkaná izolace pur pěnou je zateplování nové generace. Díky vysoce rozpínavým vlastnostem zateplovací izolační pěny dosáhneme maximálního krytí i v prostorech, které nejsou běžnými metodami možné zateplit a izolovat, nevznikají žádné netěsnosti ani tepelné mosty.
 
Díky tomuto druhu tepelné izolace dokážeme snížit náklady na vytápění až o 70 %.
 
Nástřik tepelné izolace realizujeme v oblasti Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice aj.
 
 
 
tvrdá pur pěna Praha-východ - Zateplování pěnou s.r.o.
 
 
 

Nová úroveň izolace – i tam, kde to dříve bylo problematické

 
Zateplování pomocí stříkané pěny je vhodné pro zateplování podkroví, plochých i šikmých střech, podlah, vnitřních stěn i základů. Pěna výborně drží nejen na betonu, cihlách, ale i na dřevě a kovu. Specifické vlastnosti a způsob implementace je dobrý nejen pro novostavby, ale i starší domy. Izolace stříkanou pěnou trvá pouze jeden den a lze jej provádět v průběhu celého roku. Není tedy závislý na vhodné teplotě ani povětrnostních podmínkách.

Zateplovací pěny slouží také jako velmi kvalitní hydroizolace, akustické izolace a parozábrana. Hodí se tedy také do pasivních domů i s rekuperací.

Zateplovací izolační pěny se dobře hodí pro zateplování starších i nových domů, a to včetně plochých střech. Stavby není třeba nijak upravovat, ani posilovat krovy. Izolace je totiž velmi lehká a bezpečná
 
 
 
 
 
 

Benefity zateplení stříkanou pěnou

 
 
Jiné izolace se časem mění. Ztrácejí pružnost, sesedají, mezi bloky se vytvářejí mezery, a tím ztrácejí na svých vlastnostech. Stříkané tepelné izolace ale své vlastnosti neztrácejí, a naopak při správné aplikaci vylučují riziko vzniku mezer v izolaci.

Díky aplikaci stříkáním nevzniká při izolování např. šachet, potrubí nebo rozvodů tolik odpadu, jako při zateplování panely či jinými způsoby.

Tepelná izolační pěna je kvalitní materiál, který je ekologicky nezávadný, v podstatě nepropouští vzduch, je odolný i proti vlhkosti a plísním. Není oblíbenou potravou žádných živočichů a v případě kvalitní aplikace vám vydrží celý život.

 
 
 
měkká izolační pěna Plzeň - Zateplování pěnou s.r.o.
 
 
 
 
 
Garantujeme doživotní záruku na námi provedené práce.