Napínané stropy, podhledy a stěny

Praha-Západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice

Napínané stropy jsou jedinečným moderním, designovým prvkem vhodným do každého interiéru, díky kterému dokážete vytvořit neuvěřitelné efekty. Pomůžeme vám opticky zvětšit i velmi malé prostory. Oslovte nás, pracujeme v lokalitě Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice a okolí.

Napínané stropy jsou lepší než sádrokarton

Napínané stropy se vytváří pomocí speciální fólie a hliníkových profilů, které umožní vytvořit nejen komplexní stropní konstrukce jako multi-level stropy, klenby, oblouky a stany, ale díky barevným, povrchovým a tvarovým možnostem dosáhnete efektů, kterých byste klasickou stavbou nikdy nedocílili. Vysoká nosnost fólie umožňuje zakomponování akustické a tepelné izolace, osvětlení či inženýrských sítí.

Přednosti technologie napínaných stropů

Fólie jsou ideálním materiálem pro alergiky. Nevylučují škodlivé látky, neabsorbují vlhkost ani pachy, jsou antialergenní a protiprašné. Díky svým vlastnostem zabraňují také šíření plísní a udržují váš domov nebo kancelář v čistotě a bezpečí. Jejich údržba je velmi snadná – fólie jsou omyvatelné vodou.

Materiál je odolný proti působení vody, nemění svou strukturu ani elasticitu a udržuje si barvy po celou dobu své životnosti.

Napínané stropy se vyrábějí v různých texturách od matné, saténové po lesklou, která je ideální hlavně do menších prostor. Díky odrazu až 85 % světla opticky zvětší místnost tak, jak by to žádná barva nedokázala.

Fólie je pružná a není omezena žádným tvarem místnosti. Konstrukce umožňuje fólii napínat pod různými úhly a vytvářet tak lomené, zakřivené nebo i vlnkovité efekty, které váš interiér osvěží a ozvláštní.

Nerealizujeme jen stavby, realizujeme vaše sny a představy.