Zateplování podkroví stříkanou PUR pěnou

Stříkaná izolace PUR pěnou je jedním z nejvíce praktických izolantů pro zateplování střech, půd, podkroví, ale i i podlah, stěna apod.  Izolace PUR pěnou šetří čas, pěna sama o sobě zvládne bez přídavných materiálů izolovat potřebné prostory. PUR izolační pěna snižuje tepelné mosty na minimum a navíc je zvukově izolační. Stříkaná izolace podkroví funguje jako systém jednoho souvislého nástřiku, kdy po nástřiku jednotlivé buňky zvětší více než 100x svůj objem a dokonale tak utěsní všechny dutiny a správy v podkroví.

Zateplovací izolační pěny se dobře hodí pro zateplování starších i nových domů, a to včetně plochých střech. Stavby není třeba nijak upravovat, ani posilovat krovy. Izolace je totiž velmi lehká a bezpečná.

Nástřik tepelné izolace realizujeme v oblasti Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice aj.

Výhody zateplení podkroví stříkanou PUR pěnou

Jiné izolace se časem mění. Ztrácejí pružnost, sesedají, mezi bloky se vytvářejí mezery, a tím ztrácejí na svých vlastnostech. Stříkané tepelné izolace ale své vlastnosti neztrácejí, a naopak při správné aplikaci vylučují riziko vzniku mezer v izolaci.

Díky aplikaci stříkáním nevzniká při izolování např. šachet, potrubí nebo rozvodů tolik odpadu, jako při zateplování panely či jinými způsoby.

Tepelná izolační pěna je kvalitní materiál, který je ekologicky nezávadný, v podstatě nepropouští vzduch, je odolný i proti vlhkosti a plísním. Není oblíbenou potravou žádných živočichů a v případě kvalitní aplikace vám vydrží celý život.

Garantujeme doživotní záruku na námi provedené práce.