Stříkaná izolace PUR pěnou | Zateplení podlahy a stropů


Zateplování pomocí stříkané pěny je vhodné i pro tepelnou izolaci stropu a podlah. Použití PUR pěny je vhodné pro starší domy i novostavby během celého roku. Stříkaná PUR pěna vytváří velmi dobrou hydroizolaci, akustickou izolaci a parozábranu při izolaci a zateplení stropů či podlah.

Podlahová izolace stříkanou PUR pěnou

Podlahou uniká stejné množství tepla, jako zdmi či střechou. Kromě toho zde hrozí vlhko ze spodních vod. Stříkání izolace PUR pěnou je tak vhodným ekologickým řešením, kdy vodu nenasákává a má rovněž tepelně izolační i hydroizolační vlastnosti.  PUR izolační pěnu můžeme snadno aplikovat i v menších, špatně přístupných prostorech a vyrovná se daleko lépe s nerovnostmi či dutinami v podlaze v porovnání s tvrdou polyuretanovou pěnou. Izolace podlahy pomocí PUR pěny je podporovaná projektem Zelená úsporám.

Tepelná izolace stropů

Součástí každé stavby jsou úniky tepla, na které je velmi dobré se připravit. Mezi důkladnou izolaci tak musí patřit i tepelná izolace stropu. Měkká PUR izolační pěna je ideální variantou pro rychlé a dokonalé zateplení stropu, které nezatěžuje konstrukci. Kromě samotné tepelné izolace, dostaneme i akustickou či hydroizolaci. Je možné zateplit všechny stropní prostory, i ty špatně přístupné. 
PUR pěna je ekologická a je popdorována projektem Zelená úsporám.

.

Nástřik tepelné izolace realizujeme v oblasti Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice aj.

zateplení

Jaké jsou výhody stříkaní izolace PUR pěnou

Jiné izolace se časem mění. Ztrácejí pružnost, sesedají, mezi bloky se vytvářejí mezery, a tím ztrácejí na svých vlastnostech. Stříkané tepelné izolace ale své vlastnosti neztrácejí, a naopak při správné aplikaci vylučují riziko vzniku mezer v izolaci.

Díky aplikaci stříkáním nevzniká při izolování např. šachet, potrubí nebo rozvodů tolik odpadu, jako při zateplování panely či jinými způsoby.

Tepelná izolační pěna je kvalitní materiál, který je ekologicky nezávadný, v podstatě nepropouští vzduch, je odolný i proti vlhkosti a plísním. Není oblíbenou potravou žádných živočichů a v případě kvalitní aplikace vám vydrží celý život.

1041234

Garantujeme doživotní záruku na námi provedené práce.