Stříkaná izolace | Zateplování střechy a podkroví PUR pěnou

Zateplování pomocí stříkané PUE pěny je vhodné pro zateplení podkroví, plochých i šikmých střech, podlah, vnitřních stěn i základů. Pěna výborně drží nejen na betonu, cihlách, ale i na dřevě a kovu. Specifické vlastnosti a způsob implementace je dobrý nejen pro novostavby, ale i starší domy. Izolace stříkanou pěnou trvá pouze jeden den a lze jej provádět v průběhu celého roku. Není tedy závislý na vhodné teplotě ani povětrnostních podmínkách.

Zateplovací pěny slouží také jako velmi kvalitní hydroizolace, akustické izolace a parozábrana. Hodí se tedy také do pasivních domů i s rekuperací.

Zateplení šikmé střechy PUR pěnou

Stříkaná izolace (izolace PUR pěnou) je vhodná pro všechny typy šikmé střechy. Střikání PUR pěnou se provádí na smluvenou tloušťku izolace. Zateplení šikmé střechy se provádí mezi a pod krokvemi. Zateplení pomocí PUR pěny funguje také jako hydroizolace šikmé střechy a také jako tepelná izolace šikmé střechy. Povinná tlouštka izolace šikmé střechy.

Zateplení ploché střechy PUR pěnou

Pomocí stříkané izolace je rovněž možná tepelná, zvuková i hydroizolace ploché střechy na různých budovách jako jsou rodinné domy, garáže, výrobní haly, sklady. Nástřik tepelné izolace realizujeme v oblasti Praha-západ, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice aj.


zateplení


Jaké jsou výhody zateplení pomocí PUR pěny?

Jiné izolace se časem mění. Ztrácejí pružnost, sesedají, mezi bloky se vytvářejí mezery, a tím ztrácejí na svých vlastnostech. Stříkané tepelné izolace ale své vlastnosti neztrácejí, a naopak při správné aplikaci vylučují riziko vzniku mezer v izolaci.

Díky aplikaci stříkáním nevzniká při izolování např. šachet, potrubí nebo rozvodů tolik odpadu, jako při zateplování panely či jinými způsoby.

Tepelná izolační pěna je kvalitní materiál, který je ekologicky nezávadný, v podstatě nepropouští vzduch, je odolný i proti vlhkosti a plísním. Není oblíbenou potravou žádných živočichů a v případě kvalitní aplikace vám vydrží celý život.

Garantujeme doživotní záruku na námi provedené práce.